Час нових змін для вашого інтер’єру

Ми спостерігаємо прискорене зрушення у бік тих, хто зацікавлений у проектуванні свого «нового» будинку.

У міру того, як ми продовжуємо орієнтуватися в нинішніх змінах, ми бачимо, що все більшого поширення набувають нові моделі поведінки, а підприємства стають більш гнучкими за необхідності.

“Наступна норма” почала вимальовуватися перед нами з повсякденною невизначеністю та змінами, високим рівнем занепокоєння, споживачі вказують, що вони адаптуватимуть довгострокову поведінку, яка триватиме після COVID-19; перехід на нові бренди через доступність, скорочення особистої активності; підприємства, що створюють безпечні робочі місця кожного працівника щодня; адаптувати нові передові практики в галузі очищення та дезінфекції, а підприємства знаходять способи бути гнучкими та продовжувати задовольняти свої потреби як клієнтів, так і співробітників.

Наша компанія знаходиться в категорії стабільних. Ми змогли зберегти робочі місця, створити безпечні умови для наших співробітників, щоб ніхто не захворів. Наша компанія стабільна не тому, що продовжуємо виробництво, а тому, що нам та багатьом нашим людям не довелося долати бар’єр страху перед поверненням до роботи після кількох місяців самоізоляції.

Нещодавно ми переконалися у важливості створення нашого будинку як притулку – коли ми змушені проводити так багато часу на самоізоляції, ми по-новому розуміємо, наскільки важливим є наш будинок не тільки для нашого здоров’я (як психічного, так і фізичного), але й може створити або відчуття спокою чи стресу завдяки матеріалам, плану поверху, природному освітленню та акустиці.

Ми спостерігаємо прискорене зрушення у бік тих, хто зацікавлений у проектуванні свого «нового» будинку; зсув у споживчих ринках, коли люди шукають більш віддалені місця, які пропонують їм місце, якого вони сьогодні немає. Пандемія зробила їх будинком, центром. Зі зростанням популярності відеоконференцзв’язку люди стають більш обізнаними про те, як вони сприймаються і як їхнє житло відбивається на них. У багатьох був час, щоб зрозуміти, що для них важливо, створивши «гнучкі» рамки, де свою територію можна швидко та легко перетворити для виконання різних функцій – від студії йоги до декоративно-ужиткового мистецтва чи офісу. Оскільки ми проводимо більше часу вдома, багато хто думає про те, як вони можуть заощаджувати енергію за рахунок продуманого дизайну, додаткових технологій та збільшення сонячної енергії;
Створення оази на задньому дворі останнім часом стало першорядним завданням, де можна знайти втіху, і воно стало однією з ваших цілей: їдальня, читання, розваги, йога тощо. все це ви робите у гарному саду.

Ми бачимо, як люди цінують більш простий спосіб життя, чи то вдома, чи в житті, зараз більше, ніж будь-коли в такому складному світі. Дозвольте нам допомогти вам створити інтер’єр вашої мрії, який відповідає способу життя, який ви хочете і повинні створити.

Джерело: canadiantimberframes.com