Пивоварня Grizzly Paw

Команда проекту віддала перевагу важкій деревині сталевої конструкції через економічну ефективність.

Компанія Canadian Timberframes надала деревину для цієї вражаючої пам’ятки, відомої своєю креативністю, використанням деревних матеріалів, здатністю задовольнити потреби замовника та загальною естетичною привабливістю використання та застосування деревини.

Пивоварня є стійково-балочною конструкцією, що складається з розмірної та клеєної деревини ялиці дугласа. Дерев’яна конструкція в основному розташована зовні та захищена широкими звисами. Вона витримує навантаження на дах та утримує панелі заповнення.

Чому Grizzly Paw обрали важку дерев'яну конструкцію каркасу замість сталевої для цього комерційного/промислового проекту?

Команда проекту віддала перевагу важкій деревині сталевої конструкції через економічну ефективність. Деревина є природним ресурсом, що переробляється і відновлюється, вона відповідає стандартам LEED і Green, що знижує їх вуглецевий викид. Попередньо виготовлений за межами будівельного майданчика важкий дерев’яний каркас дозволив скоротити час будівництва та збільшити виробничий потенціал. Він також більше підходив до стилю Скелястих гір, типового для цього місця. Це створило чудову атмосферу в інтер’єрі, що призвело до того, що тут проводиться все більше і більше заходів.
Джерело: canadiantimberframes.com