Які переваги будівництва промислової чи комерційної будівлі з дерева?

Деревина - це відновлюваний ресурс, який отримується з певних лісів, сумісних з вимогами LEED та Green; деревина знижує вуглецевий показник.

Наша компанія, комерційний та промисловий дизайнер та виробник важкої деревини. На власному досвіді переконалася у перевагах використання важкої деревини та масивної деревини. Наші клієнти та партнери відчули економію коштів та часу, яку привнесла деревина до їхніх проектів, а також атмосферу, яку неможливо уявити без деревини.

Переваги використання важкої деревини у комерційних спорудах:

Важка дерев’яна конструкція дозволяє створювати складніші та креативніші конструкції за нижчою ціною, ніж сталь.
Попередньо виготовлений важкий дерев’яний каркас поза майданчиком дозволяє скоротити час будівництва та збільшити виробничий потенціал.
Будинки з дерев’яним каркасом споживають найменше енергії під час виробництва; зберігати чисте довкілля та робочі місця.

Деревина – це відновлюваний ресурс, який отримується з певних лісів, сумісних з вимогами LEED та Green; деревина знижує вуглецевий показник.

Як канадські дерев’яні каркаси можуть бути частиною вашого комерційного будівництва?

Протягом майже двох десятиліть наша компанія є лідером у будівництві важких дерев’яних конструкцій та бере участь у проектуванні, виробництві та встановленні багатьох великих комерційних дерев’яних проектів.

У нас є можливість дотримуватися виробничих графіків, готувати докладні пропозиції щодо торгів для контрактів з фіксованою ставкою, адмініструвати контракти та виконувати або перевершувати контрактні технічні та будівельні специфікації.

Великий досвід нашої компанії в галузі відбору та обробки деревини, використання програмного забезпечення для проектування та комп’ютеризованого виробничого обладнання забезпечує швидкість та точність збору конструкцій з деревини.

Вражаюча дерев’яна конструкція дуже впливає на людські почуття; так само впливають на нас гарні краєвиди, приємні запахи або образотворче мистецтво – так само викликає природна краса дерева. Ретельно продуманий проект може справити таке ж враження, а створення цього унікального, візуально привабливого та креативного інтер’єру допоможе вам виділитися серед конкурентів і зробить вашу роботу в магазині, що більш запам’ятовується.

Ми будемо раді допомогти вам з наступним комерційним проектом або процитувати ряд планів.

Джерело: canadiantimberframes.com